Kajak, splavy, rafting

Užite si voľný čas na vode

Splavy

Pohoda na vode s priateľmi

Zober rodinu, alebo partiu a poď s nami na loď. Stačí prísť.

n

Škola kajaku

Pravidelný šport v prírode

Baví ťa voda a chceš pádlovať pravidelne? Nauč sa kajakovať.

Paddling3

Rafting

Adrenalín na vlnách

Pokojná voda ťa nudí? Poď sa s nami divokú rieku.

Splavy

Pohoda na vode s priateľmi

Bodíky: Kajakovanie v lužnom lese

Ideálny výber pre začínajúcich i pokročilých kajakárov. Tu si naozaj každý príde na svoje. Nemusíš riešiť dopravu keďže začneme aj skončíme na tom istom mieste. Odporúčame spraviť si celodenný výlet a okúpať sa aj v Šulianskom jazere.

Morava: Kajakom pozdĺž Železnej opony

Predstav si, že pádluješ miestami, kde sa kedysi nesmelo vstupovať. Uvidíš ruiny bunkrov a zvyšky ostnatého drôtu, ktorý delil východ a západ. Vypočuješ si príbehy ľudí, ktorí sa snažili utiecť cez rieku po ktorej budeme kajakovať. Čakajú nás tajuplné ľuďmi málo dotknuté prírodné zákutia.

Malý Dunaj: Pohodový splav

Pohoda na skok od Bratislavy. Príjemný jednodňový splav vhodný pre každého začínajúceho i pokročilého vodáka. Malý Dunaj je slovenská klasika podobne ako v Čechách Vltava.

Škola kajaku

Pravidelným šport v prírode

Jarovecké Rameno: Vyskúšaj si kajak

Poď do prírody, vyvetraj si hlavu a zostaň v bezpečí. Donesieme Ti loď, vestu, pádlo, a pádluješ si kadiaľ chceš. Stačí si vybrať dátum a čas.

Bratislava: Kajakársky inkubátor

Chceš vyskúšať kajak po prvý krát? Alebo základy už máš a chceš sa naučiť pádlovať v tečúcej vode? Podľa tvojich doterajších skúseností vyberieme vhodné prostredie, výstroj a ponúkneme Ti možnosť rozvíjať sa.

Ramená Dunaja: Víkendová škola kajaku

Chceš vyskúšať kajak po prvý krát? Alebo základy už máš a chceš sa naučiť pádlovať v tečúcej vode? V oboch prípadoch je pre teba víkendovka to pravé, čo ťa vtiahne do čarovného vodáckeho sveta. Neváhaj a pridaj sa!

Rafting

Adrenalín na vlnách

Rakúsko

Na dopyt

Referencie

Váš názor je dôležitý

Často som chodila k Dunaju, pozerala sa na vodu a premýšľala aké by to bolo na kajaku. Vďaka "inkubátoru" som sa tam dostala 🙂
Zuzana
Škola kajaku - kajakársky inkubátor

Kontakt

Preberme podrobnosti

  • info@teamspirit.sk
  • 0911 767 321 or 0904 017 680