Teambuildingy

Vybudujte si silný tím

Geocaching

Geocaching kombinuje ľahkú turistiku a hľadanie skrytých objektov, o ktorých sú známe len ich geografické súradnice. Aktivita je spojená s úlohami, riešením ktorých získate ďalšie súradnice a spoznáte aj okolitú krajinu. Trasu navrhneme na mieru pre vašu firmu, rovnako ako kešky a hlavolamy poskrývame iba pre vás.

Premostenie

Mosty od nepamäti spájajú brehy, mestá, národy. Hlavnou myšlienkou tohto teambuildingu je tiež spojenie vašich individuálnych síl a vytvorenie spoločného mostu. Ide o komplexný projekt, budete mať limitované zdroje aj čas. Most musí byť dostatočne pevný, aby po ňom prešla sanitka s vakcínou – autíčko na ovládanie.

Teamový obraz

Tímový obraz je interaktívny tvorivý teambuildingový program zameraný na spoluprácu. Výsledkom je spoločné dielo, maľba skutočne veľkolepých rozmerov. Hlavná myšlienka je vytvoriť niečo spoločné, niečo čo vám ukáže aké veľké veci dokážete ako tím

Teambuilding na zámku

Objavte históriu zámku cez príbehy hradných pánov, ktorí tu žili a panovali. Odhaľte ich tajomstvá, každodenné starosti aj radosti. Ochutnajte zámocké víno, zahrajte si na xylofón v Zlatej sále, kde bolo kedysi nahrávacie štúdium, vylúštite kód v galérií so sklom. Zapojte všetky svoje zmysli a nájdite skryté tajomstvá zámku. Staňte sa súčasťou príbehu…

Recenzie

Váš názor je dôležitý.

Prvý krát sme naozaj všetci spolupracovali na spoločnom diele. Bol to veľký rozdiel oproti klasickému team building-u, kde sa ľudia v malých skupinách pretekajú.
Kodys
IT sektor - čiarové kódy

Kontaktujte nás

Preberme plán podrobne.

  • info@teamspirit.sk
  • 0911 767 321 or 0904 017 680