Premostenie

O čo ide ?

Mosty od nepamäti spájajú brehy, mestá, národy. Hlavnou myšlienkou tohto teambuildingu je tiež spojenie vašich individuálnych síl a vytvorenie spoločného mostu.
Ide o komplexný projekt, budete mať limitované zdroje aj čas. Most musí byť dostatočne pevný, aby po ňom prešla sanitka s vakcínou – autíčko na ovládanie.

Prečo si vybrať takýto teambuilding ?

 

Bridging the Divide, alebo premostenie, je kreatívna aktivita ktorá si vyžaduje spoluprácu všetkých zúčastnených. Tím nesúťažia, pracujú na spoločnom ciely.

K úspechu je potrebná jasná komunikácia, delegovanie práce a projektový manažment. I napriek malým rozmerom projektu sa počas týchto dvoch hodín udejú veľké veci.

Aktivita je zábavná, určite si užijete možnosť vytvoriť most podľa svojich predstáv a vrátite sa do detských čias.

Ako to bude fungovať ?

 

Rozdelíme vás do menších tímov. Každý tím dostane k dispozícií zdroje – drevené paličky, lepidlo, papiere a špagát. A taktiež zadanie s časťou mostu, ktorú majú postaviť.

Tímy veľmi rýchlo zistia, že aby bol most použiteľný, je potrebné dohodnúť sa aj s otatnými. Musí sedieť šírka, dĺžka a iné technické parametre.

Na záver mosty poskladáme dokopy a prichádza k jeho testovaniu. Dokážete postaviť dostatočne stabilný most po ktorom bude môcť preisť sanitka?

Prečo práve s nami ?

 

Máme skúsenosti s outdoor teambuildingami v rôznych lokalitách a pre rôzne cieľové skupiny. Preto vieme navrhnúť program tak, aby Vám vyhovoval a bol zaujímavý.

Disponujeme kvalitnými inštruktormi, ktorí tvoria atmosféru celej akcie a zároveň vedia flexibilne reagovať na požiadavky klienta.

Môžete sa spoľahnúť na jednoduchosť pri vybavovaní akcie.

Cena a program sú vopred jasné.

Recenzie

Váš názor je dôležitý.

“Najsôr sme si mysleli, že sa nám to nepodarí, keďže sme zvyknutí pracovať individuálne, ale tento teambuilding nás konečne spojil.” 

DR. Martin Zubná klinika
Riaditeľ

Kontaktujte nás

Preberme možnosti detailnejšie.

More Options

Teambuilding na zámku

Objavte históriu zámku cez príbehy hradných pánov, ktorí tu žili a panovali. Odhaľte ich tajomstvá, každodenné starosti aj radosti. Ochutnajte zámocké víno, zahrajte si na xylofón v Zlatej sále, kde bolo kedysi nahrávacie štúdium, vylúštite kód v galérií so sklom.