Multišportový letný tábor

O čo ide ?

Príďte si k nám vyskúšať kajakovanie, lezenie na prírodnej skale, lukostreľbu a ďalšie outdoor aktivity. V spolupráci s najstaršou lodenicou v Bratislave organizujeme i tento rok nezabudnuteľný tábor plný akčných zážitkov.

Budú  sa Vám venovať skúsení inštruktori, ktorí sa postarajú o zábavu aj bezpečnosť.

 • 5 dní
 • 5 - 20 detí
 • Outdoor
 • Stredne fyzicky náročné

Prečo si vybrať takýto teambuilding ?

Postavíme vás pred úlohy, ktorým v práci nezvyknete čeliť. Vďaka tomu spoznáte kolegov z úplne inej stránky a pri plnení úloh budete pracovať ako jeden tím.

 Vyskúšate si zaujímavé aktivity, začnete sa viac rozprávať a vďaka tomu začnete i lepšie spolupracovať. Učenie cez zážitky vás dokáže dostať dopredu nie len ako jednotlivcov, ale hlavne ako tím.

 Spoznáte okolitú prírodu, vyvetráte si hlavu v prírode. Oddýchnete si od pracovných povinností.

Ako to bude fungovať?

Účastníkov rozdelíme do tímov, v ktorých budú absolvovať aktivity.

 Tímy na začiatku prídu na štartovacie stanovište v rámci okruhu. Následne všetky tímy odštartujeme naraz, posúvajú sa po trase. Niektoré začínajú s keškami, iné na tímových disciplínach pri hotely.

Na aktivitu majú tímy cca 15 min a na hľadanie kešiek na trase cca 1,5 – 2 hodiny.

 Neexistuje zlé počasie, iba zlé oblečenie. Program sme absolvovali v krásnych letných dňoch, ale aj v noci v zasnežených Nízkych Tatrách. Čím horšie počasie, tím silnejší zážitok

Popis úloh pri geocatchingu

Prvou úlohou bude zorientovať sa na mapke, zistiť kde je sever a ako sa používa GPS navigácia mimo asfaltových ciest.

Postupujete k prvej keške a riešite logickú úlohu – hlavolam. 

Potom budete:
✓ určovať a priraďovať vône,
✓ otvárať cryptex,
✓ lúštiť odkaz z morzeovky,
✓ hrať na xylofón,
✓ dávať dokopy kúsky puzzle,
✓ orientovať sa podľa kompasu
… až kým sa dostanete do cieľa.

Ako to bude prebiehať?

Príchod: 8:30 – 9:30

Deti k nám môžu prísť samé, alebo nám ich dovediete. Počas prvých hodín budú prebiehať spoznávacie hry a kreatívne dielne, aby sa deti skamarátili, a aby sme sa všetci zišli na jednom mieste. 

Doobedný program: 9:30 – 12:00 

Doobedie bude vždy venované športovému programu. Deti si vyskúšajú jeden deň kajakovanie, ďalší deň športové lezenie na stene a tretí deň absolvujeme výlet so spoznávaním stromov. Okrem toho pôjdeme na splav s možnosťou prespania. V prípade nepriaznivého počasia program medzi jednotlivými dňami vymeníme, alebo presunieme pod strechu.

 

Obed: 12:00 – 13:00 

 

Poobedný program: 13:00 – 17:00

Počas poobedia budeme pokračovať v športových aktivitách a po ich ukončení si zahráme táborové hry. Naučíme sa viazať lezecké a lodné uzly, vyskúšame si obriu hojdačku a podobne.

Program

Pondelok:

Doobedie: Deti privítame, predstavíme sa a keď budeme všetci dohodneme sa na táborových pravidlách. Zahráme si Maga Scrabble v priestoroch lodenice. 

Poobedie: Dáme si základy plavby v kanoe. Najskôr bude v každej kanojke inštruktor. Deti, ktoré sa už vedia “člnkovať” môžu ísť na vodu aj v kajaku pod dozorom inštruktora.

Utorok:

Spojíme turistiku s lezením na prírodnej skale pri Modre. 

Streda:

Pobalíme sa a vyrazíme na splav Moravy a Dunaja. Dáme si prestávku na Devíne a opekačku na pláži. Poobede sa vrátime na lodenicu a večer skočíme do kina na Magio pláž. 

Štvrtok:

Vyskúšame si SUPy na Draždiaku a odvezieme sa aj na najväčšom nafukovacom plameniakovi. Po ceste domov sa zastavíme na zmrznlinu.

Piatok:

Vyskúšame si lukostreľbu, streľbu z praku a vzduchovky a slack line. Poobede si dáme súťaž v kajakovaní na rýchlosť a obratnosť.

Praktické informácie

V cene je zahrnuté:

 • V cene  je program s inštruktormi pre jedno dieťa na 5 dní

 • Všetko potrebné vybavenie na kajak, lezenie i tvorivé dielne

 • Teplý obed a pitný režim

Čo so sebou:

 • Potrebné je športové oblečenie (pevná obuv, tepláky, tričko, sveter, vetrovka). 

 • Pre istotu je vhodné doniesť si aj náhradné oblečenie a obuv. 

 • Budeme radi ak si donesiete aj svoju obľúbenú spoločenskú hru.

 • Odporúčame deťom zbaliť desiatu a olovrant.

Podmienky:

 • Vek min. 8 rokov 
 • Je potrebná aspoň základná športová zdatnosť a zdravotná spôsobilosť. Väčšina aktivít je ľahko športových a chceme aby sa Vaše dieťa mohlo naplno zapojiť
 • Rešpektovať pokyny inštruktora, ako aj ostatných členov klubu
 • Organizátor si vyhradzuje právo zrušiť tábor ak sa prihlási menej ako 5 detí

Recenzie

Váš názor je dôležitý.

"Konečne letný tábor kde si deti užijú čas strávený vonku. Vyskúšajú si viacero športov a naučia sa kopec nových vecí. Každý deň prídu domov vyčerpané, ale tešia sa na ďalší deň."
Rodič

Kontaktujte nás

Preberme možnosti detailnejšie.

 • info@teamspirit.sk
 • 0911 767 321 alebo 0904 017 680

Viac možností

Splav Dunaja do Jaroviec

Ideálny splav pre začínajúcich vodákov na trase VK Dunajčík – Jarovce. Poď si s kamarátmi a rodinou užiť poobedie na vode. Pozrieme si Bratislavu z úplne iného pohľadu, podplávame most Apollo, objavíme skryté ramená Dunaja a ich prírodné tajomstvá. 

Kajakom pozdĺž Železnej opony

Predstav si, že pádluješ miestami, kde sa kedysi nesmelo vstupovať. Uvidíš ruiny bunkrov a zvyšky ostnatého drôtu, ktorý delil východ a západ. Vypočuješ si príbehy ľudí, ktorí sa snažili utiecť cez rieku po ktorej budeme kajakovať. 

Olympíjsky športový deň

Užite si dynamický športový deň, zasúťažte si v klasických aj moderných disciplínach. Olympijské hry upevňujú jednotu národov už od čias starovekého Grécka. Upevnenie vzťahov s kolegami a ich rodinami je i hlavným cieľom eventu.