Individuálni klienti

Zážitky na celý život

Kajak, splavy, rafting

.

Vodácke zážitky na mieru.

Skialp a lyže

.

.Aktívny víkend na horách. aj v zime

Detský tábor

.

.Multišportový tábor pre deti od 8 rokov.

Prenájom

.

.Požičajte si výstroj na vodu a hory.

Kajak, splavy, rafting

.

Splav cez Bratislavu do Jaroviec

Ideálny splav pre začínajúcich vodákov na trase VK Dunajčík – Jarovce. Poď si s kamarátmi a rodinou užiť poobedie na vode. Pozrieme si Bratislavu z úplne iného pohľadu, podplávame most Apollo, objavíme skryté ramená Dunaja a ich prírodné tajomstvá. Tento splav stihneš aj po práci a perfektne si prečistíš hlavu.

Kajakom pozdĺž Železnej opony

Predstav si, že pádluješ miestami, kde sa kedysi nesmelo vstupovať. Uvidíš ruiny bunkrov a zvyšky ostnatého drôtu, ktorý delil východ a západ. Vypočuješ si príbehy ľudí, ktorí sa snažili utiecť cez rieku po ktorej budeme kajakovať. Čakajú nás tajuplné ľuďmi málo dotknuté prírodné zákutia.

Kajakársky inkubátor

Chceš vyskúšať kajak po prvý krát? Alebo základy už máš a chceš sa naučiť pádlovať v tečúcej vode? Podľa tvojich doterajších skúseností vyberieme vhodné prostredie, výstroj a ponúkneme Ti možnosť rozvíjať sa. 

Skialp a lyže

.

Deň na skialpoch

Čo budeš robiť cez zimu? Už dlhšie poškuľuješ očkom po bláznoch, ktorí sa driapu na lyžiach v lese, zatiaľ čo ty čakáš na vlek? Láka ťa to? Pridaj sa k nám na skialpový výlet v Nízkych Tatrách. Vyskúšajte si pohyb na požičaných skialpových lyžiach, mimo zjazdovky v bezpečnom teréne. 

Lyžiarsky výcvik

Špeciálny event pre Erasmus študentov. Poďte sa s nami zabaviť na snehu a naučiť lyžovať. Nie si študent? Nevadí, poď aj tak.

Detský tábor

.

Multišportový letný tábor

Príďte si k nám vyskúšať kajakovanie, lezenie na prírodnej skale, lukostreľbu a ďalšie outdoor aktivity. V spolupráci s najstaršou lodenicou v Bratislave organizujeme i tento rok nezabudnuteľný tábor plný akčných zážitkov.

Požičovňa

.

Výbava na vodu, alebo lezenie

Chcete ísť na vodu, skaly, alebo Vám proste len chýba nejaký kus výbavy? Nech sa páči, sme tu pre Vás!

Referencie

Váš názor je dôležitý

Často som chodila k Dunaju, pozerala sa na vodu a premýšľala aké by to bolo na kajaku. Vďaka "inkubátoru" som sa tam dostala 🙂
Zuzana
Škola kajaku - kajakársky inkubátor

Kontakt

Preberme podrobnosti

  • info@teamspirit.sk
  • 0911 767 321 or 0904 017 680