Rozprávkový deň detí

O čo ide ?

Zažite príjemný deň plný rozprávkových aktivít v spoločnosti vašich kolegov a rodiny. Čakajú vás tradičné slovenské rozprávky, zahráte sa na princov, princezné, dobijete hrad a ulovíte zlatú rybku. Zahráme sa tak, aby všetky rozprávky šťastne skončili.

 • 4 - 8 hodín
 • 50 - 200 účastníkov
 • Outdoor
 • Fyzicky nenáročné

Prečo si vybrať takýto teambuilding ?

Postavíme vás pred úlohy, ktorým v práci nezvyknete čeliť. Vďaka tomu spoznáte kolegov z úplne inej stránky a pri plnení úloh budete pracovať ako jeden tím.

 Vyskúšate si zaujímavé aktivity, začnete sa viac rozprávať a vďaka tomu začnete i lepšie spolupracovať. Učenie cez zážitky vás dokáže dostať dopredu nie len ako jednotlivcov, ale hlavne ako tím.

 Spoznáte okolitú prírodu, vyvetráte si hlavu v prírode. Oddýchnete si od pracovných povinností.

Ako to bude fungovať?

Účastníkov rozdelíme do tímov, v ktorých budú absolvovať aktivity.

 Tímy na začiatku prídu na štartovacie stanovište v rámci okruhu. Následne všetky tímy odštartujeme naraz, posúvajú sa po trase. Niektoré začínajú s keškami, iné na tímových disciplínach pri hotely.

Na aktivitu majú tímy cca 15 min a na hľadanie kešiek na trase cca 1,5 – 2 hodiny.

 Neexistuje zlé počasie, iba zlé oblečenie. Program sme absolvovali v krásnych letných dňoch, ale aj v noci v zasnežených Nízkych Tatrách. Čím horšie počasie, tím silnejší zážitok

Popis úloh pri geocatchingu

Prvou úlohou bude zorientovať sa na mapke, zistiť kde je sever a ako sa používa GPS navigácia mimo asfaltových ciest.

Postupujete k prvej keške a riešite logickú úlohu – hlavolam. 

Potom budete:
✓ určovať a priraďovať vône,
✓ otvárať cryptex,
✓ lúštiť odkaz z morzeovky,
✓ hrať na xylofón,
✓ dávať dokopy kúsky puzzle,
✓ orientovať sa podľa kompasu
… až kým sa dostanete do cieľa.

Ako to bude fungovať?

 • Moderátor vás privíta svojou úvodnou rečou a budete sa mať možnosť zaregistrovať na aktivity a do tímov.
 • Inštruktori a animátori na aktivitách vysvetľujú pravidlá a motivujú vás k top výkonom.
 • Deti a rodičia zbierajú na jednotlivých aktivitách body na kartičku a za kompletne vyplnenú dostávajú odmenu.
 • Na záver dňa moderátor odovzdá ceny víťazom.

Program

Hľadanie indiánskeho pokladu 

Vašou úlohou je zorientovať sa na mapke a v teréne a pomocu kompasu a azimutov nájsť pečiatky ukryté v teréne. Za nájdenie všetkých pečiatok dostane účastník odmenu – sladký poklad.

Kocúr v čižmách

Skúšali ste aké ťažké je utekať vo veľkých čižmách? Vžite sa do role kocúra a prebehnite prekážkovú dráhu. Súťažíme formou štafety 3 osoby z každej rodiny.

Perníkové chalúpky

Úlohou je postaviť perníkovú chalúpku a vyzdobiť ju. K dispozícií budete mať kartón, papier, lepidlo, pásku, nožnice, farby na kreslenie a maľovanie. Hodnotíme kreativitu aj stabilitu. Do aktivity sa zapája celá rodina, prípadne team kolegov.

Ťahanie repy

Máte pred sebou veľkú výzvu! Dotiahnite repu z miesta A do miesta B, váš tím brzdí bungee lano a preto potrebujete pomoc aj ostatných kolegov a rodinných príslušníkov. Aktivita na princíp bungee runningu.

Turnaj vo futbale 

Zorganizujeme jedinečný turnaje vo futbale. Súčet všetkých piatich hráčov v tíme musí byť menej ako 100 rokov. Hráme formou pavúka, teda postupne vypadávajú tímy, ktoré prehrajú.

 

Dobývanie hradu  

Zahráme si švédsku hru Kubb. Úlohou hráčov je trafiť a zvaliť súperove kubby/ kolky a následne kráľa skôr ako tak urobia protihráči. Kubby, ktoré zvalíte, súper prehodí na vašu polovicu a potom ich musí zvaliť skôr ako zaútočí na tie vaše. Hra Kubb je podobná petangu a kolkám.

Lovenie zlatej rybky 

Zahráme sa na rybára a budeme z rybníka loviť rybky. Kto uloví zlatú, dostane odmenu. V rybníku sú aj iné predmety, teda ľahko sa môže stať že namiesto rybky ulovíte čižmu či ponožku.

Tri prasiatka
Tri prasiatka sa potrebujú schovať pred zlým vlkom. Každé z nich si postavilo domček z iného materiálu – slamy, dreva a tehiel.  Otestujte ktorý ustojí keď do neho vystrelíte prakom. Strieľate s paintbalovými guličkami.

Súboj s drakom 

Táto disciplína je iba pre naozaj statočných. Snažíte sa zostreliť draka z oblohy. K dispozícií máte vodné balóny, ktoré sú ideálna zbraň lebo zahasia jeho oheň.

Jack a fazuľa

Jack zasadil fazuľu, aby sa dostal až do neba kde býva hus, ktorá znáša zlaté vajcia. Predbehnite ho, vylezte po sieti a pozbierajte zlaté vajcia z koruny stromu. Lezecká prekážka istená horolezeckým lanom.

Hravé dielne a čítanie rozprávok

Pre najmenšie detičky máme pripravené aktivity plné tvorivej
zábavy s našimi animátormi.

 • Stolné hry „Z rozprávky do rozprávky“, Žížaly, Človeče
 • Čítanie klasických rozprávok
 • Rozprávkové omaľovánky
 • Dočasné tetovačky s princeznovskými a rytierskymi motívmi
 • Deky na sedenie, plastové hojdačky, plyšové hračky

Recenzie

Váš názor je dôležitý.

"V prvom rade sa Vám chcem velmi krásne poďakovať, za všetko, čo ste pre nás pripravili. Myslím, že kolegovia sa zabavili a užili si to a dostáva sa ku mne pozitívna spätná väzba."
Generali
Finančný sektor - Poisťovňa

Kontaktujte nás

Preberme možnosti detailnejšie.

 • info@teamspirit.sk
 • 0911 767 321 or 0904 017 680

Viac možností

Big Picture

BIG Picture – veľký obraz, je interaktívny tvorivý teambuildingový program zameraný na spoluprácu. Výsledkom je spoločné dielo, maľba skutočne veľkolepých rozmerov. 

Olympijský firemný deň

Užite si dynamický športový deň, zasúťažte si v klasických aj moderných disciplínach. Olympijské hry upevňujú jednotu národov už od čias starovekého Grécka. Upevnenie vzťahov s kolegami a ich rodinami je i hlavným cieľom eventu.

Teambuilding na zámku

Objavte históriu zámku cez príbehy hradných pánov, ktorí tu žili a panovali. Odhaľte ich tajomstvá, každodenné starosti aj radosti. Ochutnajte zámocké víno, zahrajte si na xylofón v Zlatej sále, kde bolo kedysi nahrávacie štúdium, vylúštite kód v galérií so sklom.