Biznis klienti

Eventy, ktoré spájajú tímy a spoločnosti 

Teambuildingy

Poďme spolu pracovať v tímoch.

Chcete   zlepšiť spoluprácu vo vašom kolektíve?  Chýbajú vám spoločné zážitky mimo práce?  

Eventy

Zaujímavé aktivity a animátori

Plánujete  deň naplnený aktivitami? Chcete aby sa každý zapojil?

Prenájom

Aktivity na požičanie

Plánujete podujatie pre kolegov alebo priateľov? Požičajte si overené aktivity s našimi inštruktormi. 

Naši klienti

Ste v správnej spoločnosti 

Teambuildingy

Zapojte sa 

Geocaching

Geocaching kombinuje ľahkú turistiku a hľadanie skrytých objektov, o ktorých sú známe len ich geografické súradnice. Aktivita je spojená s úlohami, riešením ktorých získate ďalšie súradnice a spoznáte aj okolitú krajinu. Trasu navrhneme na mieru pre vašu firmu, rovnako ako kešky a hlavolamy poskrývame iba pre vás.

Premostenie

Mosty od nepamäti spájajú brehy, mestá, národy. Hlavnou myšlienkou tohto teambuildingu je tiež spojenie vašich individuálnych síl a vytvorenie spoločného mostu. Ide o komplexný projekt, budete mať limitované zdroje aj čas. Most musí byť dostatočne pevný, aby po ňom prešla sanitka s vakcínou – autíčko na ovládanie.

Eventy

Najobľúbenejšie programy. 

Rozprávkový deň detí

Zažite príjemný deň plný rozprávkových aktivít v spoločnosti vašich kolegov a rodiny. Čakajú vás tradičné slovenské rozprávky, zahráte sa na princov, princezné, dobijete hrad a ulovíte zlatú rybku. Zahráme sa tak, aby všetky rozprávky šťastne skončili.

Olymijský firemný deň

Užite si dynamický športový deň, zasúťažte si v klasických aj moderných disciplínach. Upevnenie vzťahov s kolegami a ich rodinami je hlavným cieľom eventu. Nakombinovali sme pre vás aktivity pre malých i veľkých, tak aby si každý, dokonca aj nešportovci užil tento firemný deň.

Vianočný večierok

Chceli by ste pripraviť pre svojich kolegov zaujímavý vianočný večierok nabitý aktivitami ? Neváhajte a zistite o tom viac. 

Požičovňa

Najlepšie z nášho portfólia.

Kooperatívne hry

Hľadáte spôsob ako zoceliť váš kolektív ? Už ste vyskúšali všetko čo vás napadlo ? My máme vždy nové nápady. Neváhajte a zistite viac. 

Voda

Požičajte si výbavu na vodu: Kajaky, kánoe, vesty, prilby, pádla. 

Streľba, lezenie a ďalšie

Chceli by ste otestovať svoju rovnováhu pri lezení, mušku pri streľbe, alebo niečo nekonvenčné? Nech sa páči.

Recenzie

Váš názor je dôležitý.

"V prvom rade sa Vám chcem velmi krásne poďakovať, za všetko, čo ste pre nás pripravili. Myslím, že kolegovia sa zabavili a užili si to a dostáva sa ku mne pozitívna spätná väzba."
Generali
Finančný sektor - poisťovňa
Prvý krát sme naozaj všetci spolupracovali na spoločnom diele. Bol to veľký rozdiel oproti klasickému team building-u, kde sa ľudia v malých skupinách pretekajú.
Kodys
IT sektor - čiarové kódy

Kontaktujte nás

Preberme plán podrobne.

  • info@teamspirit.sk
  • 0911 767 321 alebp 0904 017 680